تلفن 36272307-31-98 ارتباط با ما
0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قوانین و مقررات

داروخانه دکتر بهزادی (drbehzadipharma.ir) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هر گونه فعالیت مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران توسط کاربر منجر به حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.

داروخانه دکتر بهزادی جهت برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و داروخانه خود میباشد. بنابراین مسئولیت کیفیت مرسولات و نحوه‌ی ارسال سفارش بر عهده داروخانه می‌باشد. داروخانه دکتر بهزادی اطمینان می‌دهد بستری برای انتقال هرگونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه‌ی ارسال غذا به مدیریت داروخانه ایجاد نماید.

در صورت نیاز با شماره ی شما تماس گرفته می‌شود. در صورت عدم پاسخگویی شما به تماس تلفنی، از طریق چت و ایمیل نیز به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد و در صورت عدم دریافت پاسخ از شما سفارش لغو می‌گردد.

بعد از ثبت یک سفارش از جانب شما دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید در صورت ضرورت هرگونه تغییر در سفارش با پشتیبانی تلفنی داروخانه دکتر بهزادی ارتباط برقرار نمایید.

تلاش داروخانه دکتر بهزادی بر ارسال سریع و بدون نقص سفارش شماست، با وجود این مدت زمان ذکر شده برای تحویل سفارش بازه‌ای تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از کنترل این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.

در صورتی که هزینه محصولات و یا ارسال افزایش پیدا کند، پیش از تایید سفارش به شما اطلاع داده خواهد شد و هنگام تحویل سفارش هیچ وجهی به صورت نقدی از شما دریافت نخواهد شد.

در صورت عدم تایید سفارش به هر دلیل، وجه پرداختی شما به صورت آنی به اعتبارتان در کیف پول شما در سایت داروخانه دکتر بهزادی افزوده خواهد شد. در صورت تمایلتان به بازپرداخت وجه به حساب بانکی، با در نظر گرفتن شرایط سیستم بانکی کشور وجه شما حداکثر تا 48 ساعت بازپرداخت خواهد شد.

مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک و درگاه مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل پرداخت از جانب بانک، مبلغ پرداختی از طریق درگاه مورد استفاده شما به حساب مبدا بازپرداخت خواهد شد.

مسئولیت صحت ورود اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است. در صورت ثبت اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش، هزینه سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.

در صورتی که نظر کاربر شامل کلمات توهین آمیز، بی‌احترامی به اشخاص حقیقی مانند مدیر و کارمند داروخانه و یا استفاده از نام داروخانه یا سایت رقیب باشد به صورت سیستمی و بدون اطلاع قبلی غیر فعال خواهد شد.

داروخانه دکتر بهزادی این حق را برای خود محفوظ می دارد تا به صورت مستقل، در هر زمان و بنابر صلاح دید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

در سایت امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و برای این کار نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.

اگر کاربر در حین سفارش در آدرسی که مشخص کرده است نباشد سفارش به هیچ عنوان به جای دیگری که حضور دارد تحویل داده نمی شود و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.

تمامی قوانین تا زمانی که داروخانه دکتر بهزادی (drbehzadipharma.ir)نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما، این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.

مطالعه این قوانین از سوی شما مسئولیت قبول شرایط در صورت استفاده از سایت را متوجه شما خواهد کرد.

امیدوار هستیم با به کارگیری این قوانین و دستورالعمل‌هایی که در آینده اضافه خواهد شد بتوانیم خدماتی مناسب به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم. از شما تقاضا داریم با انتقادها و پیشنهادهای سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.